About Us

Cestování je radost. Ty nejlepší pobytové balíčky pečlivě vybrané našimi specialisty čekají na každého z vás.

CK VIOLA travel zajišťuje svým klientům kompletní servis při přípravě i organizaci zájezdů s využitím moderních technologií tak, abychom Vám vše co nejvíce usnadnili a přinesli maximální komfort. Na trhu cestovního ruchu jsme již od roku 2007, odkdy jsme také IATA Accredited Agent.

Proč využít služeb naší agentury?

Široká nabídka zájezdů - vše na jednom místě

Naše cestovní agentura zastupuje široké spektrum cestovních kanceláří. Jsme autorizovaným prodejcem těchto cestovních kanceláří, se kterými máme uzavřeny řádné obchodní smlouvy o zprostředkování prodeje zájezdů.

Pro Vás, naše klienty, vybíráme prověřené cestovní kanceláře pojištěné proti úpadku. Krom toho u nás koupíte zájezd za stejnou cenu jako přímo u pořádající cestovní kanceláře. O slevy a výhody jednotlivých cestovních kanceláří při nákupu přes naši agenturu rozhodně nepřijdete. Pokud máte u cestovní kanceláře věrnostní nebo jinou slevu, řekněte nám to hned při rezervaci zájezdu, abychom mohli tyto podmínky uznat i u nás.

Na našich webových stránkách najdete ucelenou nabídku zájezdů našich partnerských cestovních kanceláří. Můžete tak vybrat ten pravý zájezd rovnou na jednom místě.

Zájezdy „na míru“ - osobní přístup ke klientům

Pokud si z nabídky uvedené na našich stránkách zájezd dle svých představ nevyberete, kontaktujte nás a jistě dokážeme Vaše tužby uspokojit. Popíšete nám své představy a my pro Vás připravíme nabídku na míru. 

Nabízíme klientům širokou škálu klasických služeb cestovního ruchu. Naše kancelář se nachází v centru Prahy v blízkosti zastávky metra Muzeum.

Viola travel s.r.o.

IČO: 27926940

+420 777 319 977

+420 224 210 271

Krakovská 1695/21, Praha 1

Kontaktujte nás