Nabídka zájezdů

Široká nabídka zájezdů - vše na jednom místě

Naše cestovní kancelář má v nabídce pečlivě vybrané zájezdy přímo pro Vás. Krom organizace vlastních zájezdů také zastupujeme široké spektrum partnerských cestovních kanceláří, takže si opravdu vyberete. Pokud byste si ani pak nevybrali, vytvoříme Vám cestu přímo na zakázku.

Země

Country
leninuv stit na Pamiru

Výstup na Leninův štít na Pamíru

Pik Lenina (7134,3 m) je dnes jednou z nejznámějších a nejnavštěvovanějších sedmitisícovek Pamíru. I když klasická trasa není technicky příliš náročná, výstup na Pik Lenina spadá do kategorie vysokohorské alpinistiky a vyžaduje od lezců dobré fyzické a duševní zdraví, odpovídající vybavení a rozumný přístup k aklimatizaci.
The Registan Square is the best place to discover the old Uzbek architecture and to enjoy the great mosaic decorations, Samarkand, Uzbekistan shutterstock_322267961

Klasický Uzbekistán

Zájezd "Klasický Uzbekistán" dává možnost se připojit individuálně ke každé skupině, stačí si vybrat datum, které Vám vyhovuje. Nabízíme 2 verze klasické trasy - krátkou (6 dní) a dlouhou (9 dní). Na hlavní trase Taškent - Samarkand - Buchara jsou skupiny dohromady. Ve druhé delší trase je přidaná cesta do pohádkového městečka Chiva.
cyklo-mongolsko

Cyklo túra v horách Mongolska

Cykloturistika v národních parcích Mongolska s krásnými západy slunce, nekonečné stepi a křišťálově průzračná jezera.
mongolsko-1

Rybaření v Chorgo

Ryby v Mongolsku, se vyznačují vysokou chuťovou kvalitou. V Mongolsku je absolutně čistý, průmyslem nedotčený vzduch.
Bactrian camels resting in Gobi Desert shutterstock_157621154

K potomkům Čingischána

Navštivte s námi Mongolsko, zemi věčně «modré oblohy». Uvidíte řadu důležitých historických památek, ale i rozmanitou a jedinečnou poušť a horské náhorní lošiny se sněhobílými vrcholky.
rixos-premium-tekirova

Rixos Premium Tekirova

V oblíbeném letovisku Tekirova, které je součástí oblasti Kemer, kde se spojuje pohoří s mořem.

O NÁS

Jsme autorizovaným prodejcem mnoha cestovních kanceláří, se kterými máme uzavřeny řádné obchodní smlouvy o zprostředkování prodeje zájezdů. Pro Vás, naše klienty, vybíráme prověřené cestovní kanceláře pojištěné proti úpadku. Krom toho u nás koupíte zájezd za stejnou cenu jako přímo u pořádající cestovní kanceláře. O slevy a výhody jednotlivých cestovních kanceláří při nákupu přes naši agenturu rozhodně nepřijdete. Pokud máte u cestovní kanceláře věrnostní nebo jinou slevu, řekněte nám to hned při rezervaci zájezdu, abychom mohli tyto podmínky uznat i u nás. Na našich webových stránkách najdete ucelenou nabídku zájezdů našich partnerských cestovních kanceláří. Můžete tak vybrat ten pravý zájezd rovnou na jednom místě.