Cestovní pojištění

Chcete cestovat bez obav z nenadálých událostí? Pak je ideální se pojistit!

Naše cestovní agentura nabízí pojištění od společnosti Allianz, kde si můžete vybrat takové cestovní pojištění, které nejlépe odpovídá Vašim potřebám a povaze cesty.

Komplexní cestovní pojištění od pojišťovny Allianz zahrnuje:

  • neomezené krytí léčebných výloh v zahraničí (s výjimkou zubního ošetření)
  • úrazové pojištění
  • pojištění zavazadel
  • pojištění odpovědnosti za škodu a doplňkové asistenční služby
  • pojištění storno poplatků (pokud nemůžete například z důvodu nějakého náhlého onemocnění odcestovat na svoji dlouho plánovanou dovolenou je to velmi mrzuté. Kromě smutku za zkaženou dovolenou zůstává spousta peněz, které propadli cestovní kanceláři, hotelu či dopravci. Pokud si ale sjednáte pojištění stornovacích poplatků, už vás tato nepříjemnost nepotká)

Pojištění je možné sjednat v okamžiku zaplacení jakékoliv cestovní služby, která obsahuje v obchodních podmínkách také podmínky pro stornování.

Nezáleží na tom, zda se vydáváte za exotikou, plánujete poznávací zájezd či dovolenou v zahraničí s pobytem u moře, chystáte se na víkend po Evropě nebo na lyže. Už při rezervaci svého zájezdu si pro vaši klidnou a bezproblémovou dovolenou sjednejte kvalitní cestovní pojištění do zahraničí. Pojistit si můžete celý zájezd, nebo jen jeho jednotlivé části.

SJEDNEJTE SI KVALITNÍ POJIŠTĚNÍ A CESTUJTE V KLIDU A S JISTOTOU!