Gruzie

Nezapomenutelná Gruzie

0Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
Gruzie

Poznávací zájezdy jsou nejvíce informativní a zájmový typ rekreace a Gruzie, to je zem, která je obzvláště bohatá na památky různých druhů: historické, architektonické a přírodní památky, původní tradice, kultura a život, národní kuchyň, která získala mezinárodní věhlas, úžasné víno, ovoce a další. V Gruzii neexistují žádná nezajímavá místa. Gruzii můžete navštívit stokrát a nehrozí Vám, že byste viděli cokoli dvakrát.

Gruzie je malá, ale velmi různorodá země. Překvapí Vás, dá vám nové dojmy a zážitky, přinese nezapomenutelné emoce a ve vašem srdci zanechá krásné vzpomínky, které dávají naději na nové setkání. Gruzie je jako drahocenný náhrdelník. Tady si každý pro sebe najde něco zajímavého. Gruzínci mají legendu, že když Bůh rozděloval země mezi národy, Gruzínci zdědili zemi, kterou si Bůh rezervoval pro sebe.

  • Je pěkné bloudit se ve starých ulicích Tbilisi, abychom se později opět nalezli.
  •  Náhodně navštívíte útulnou restauraci, kterou v žádném případě nenajdete v turistických příručkách a nabydete skutečné potěšení z místní kuchyně a výzdoby v národním gruzínském stylu.
  • Ochutnejte vína slavných vinařství a popijte sklenici tohoto božského nápoje v přátelském rozhovoru s majitelem sklepa.
  • Podíváte se na majestátní vrcholky Kavkazu a znovu se ujistíte, že jenom hory mohou být ještě lepší než hory.
  • Navštivte mnoho starobylých klášterů a chrámů a v duši budete cítit úctu, teplo a laskavost.
  • Podívejte se na jeskynní města z doby bronzové
  • Během lyžování budete cítit energii a adrenalin.

Nabízíme výlety do Gruzie s odbornými průvodci (ruský nebo anglický jazyk) s prohlídkou památek jednotlivých regionů země. Naše programy poskytují příležitost seznámit se s památkami země optimálním způsobem.

Nabízíme individuální prohlídky a zájezdy pro dané skupiny. Jsme připraveni na vaši žádost vyvíjet jakýkoli zájezd nebo aktivní program.

Při cestování do Gruzie doporučujeme navštívit i druhou pohostinnou kavkazskou zemi – Arménii. Starobylé chrámy, národní barvy, hlučné bazary, dávná historie Arménie ve Vás zanechá  nezapomenutelný dojem a klid v duši.