Uzbekistan

  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 9.8/10
Tento zajímavý kulturně-poznávací zájezd Vás seznámí s kulturou a historií Uzbekistánu, celosvětově proslulým svými prastarými památkami měst Samarkand, Buchara, Chiva. V těchto městech se do dnešních dnů zachovaly stopy Alexandra Makedonského, Čingischána, obchodních karavan Hedvábné stezky a legendární postavy dávných dob, turkického vojevůdce a krutého dobyvatele Tamerlána.
od 34 570 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 9 dní
Pokračujte
  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 0/10
Zájezd "Klasický Uzbekistán" – může se připojit jakýkoli tým, stačí vybrat datum, které Vám vyhovuje. Nabízíme 2 verze klasické trasy - krátkou (5 dnů) a dlouhou (8 dnů). Ve druhé delší trase se přidá cesta k vrcholu pohádkové Khivy, po jejíž návštěvě skupina pokračuje do Buchary, kde se program kombinuje s první trasou. Dále hlavním tahu (Buchara - Samarkand - Taškent) skupiny jsou skupiny spolu. Cena zájezdu zahrnuje ubytování v hotelech 3 *. Útulné privátní hotely jsou často zařízeny v tradičním stylu. Zde najdete absolutně vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt. Hotely na této úrovni se vyznačují přátelským přijetím a téměř domácí atmosférou.
od 24 830 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 7 dní
Pokračujte
Uzbekistan

Hlavním lákadlem Uzbekistánu je bohaté a civilizací téměř nedotčené architektonické dědictví této starobylé orientální země. Architektonické a kulturní památky, náměstí, pevnosti a zříceniny dávných měst představují skutečné stopy dávné historie. A třebaže neúprosný tok času neušetřil většinu velkolepých staveb, přesto i dnes vzbuzují díla středověkých architektů zasloužený obdiv. Historické kulisy měst stále kypí životem a nezúčastněný divák si připadá jako v seriálu ze středověku. Dnes je Uzbekistán moderní republikou s rozvinutou turistickou infrastrukturou. Každý si zde může dovolit rekreaci podle svých možností – ať už v pětihvězdičkovém komfortním hotelu prvotřídní kvality, nebo ve skromném národním domě, prožít vzrušující dobrodružství v džípu nebo při turistice v horách, dopřát si odpočinkovou dovolenou na pláži nebo aktivní túru po starobylých městech s nesčetnými památkami. Zveme Vás na návštěvu do této pohostinné asijské země! 

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.